Drogi Użytkowniku,

Na podstawie ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000) w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich, chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało. Czytaj więcej

Nie teraz
ZGADZAM SIĘ
X

Jakie dane będą przetwarzane?

Mówimy o danych osobowych, które gromadzimy w trakcie korzystania przez Ciebie ze stron www.parkmar.com.pl, w tym tych zapisanych w plikach Cookies.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorem Twoich danych będzie: GRUPA KAPITAŁOWA PARKMAR INKASSO Spółka Akcyjna, Plac Kaczyńskic 5, 40-098 Katowice, REGON: 341549874, NIP: 9532642583, KRS: 0000528462,

Dlaczego Twoje dane będą przetwarzane?

Chcemy lepiej dopasowywać treść i tematykę naszych materiałów, tak by uatrakcyjniać nasz serwis. Dzięki zgromadzonym danym zwiększamy poziom bezpieczeństwa eliminując złośliwe skrypty, oraz próby nadużyć.

Czy możemy przekazać Twoje dane?

Tak, zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazać podmiotom działającym na nasze zlecenie np.: agencjom marketingowy, podwykonawcom naszych usług oraz innym podmiotom jak sądy czy organy ścigania (w uzasadnionych przypadkach).

Co możesz zrobić ze swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw. Masz prawo również do przekazania swoich danych innemu administratorowi.

Podstawa prawna przetwarzania Twoich danych.

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej.

Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz).

Podstawą prawną dopasowywania treści usług do Twoich zainteresowań, zapewnienie ich bezpieczeństwa oraz pomiary i ich udoskonalanie, jak również marketing własny GRUPA KAPITAŁOWA PARKMAR INKASSO Spółka Akcyjna, Plac Kaczyńskic 5, 40-098 Katowice, REGON: 341549874, NIP: 9532642583, KRS: 0000528462, jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych naszych klientów, w tym profilowanie oraz w celach analitycznych będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyrażasz zaznaczając przycisk „zgadzam się”, znajdujący się na końcu tekstu.

W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych, w tym profilowanie oraz celach analitycznych, moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności GRUPA KAPITAŁOWA PARKMAR INKASSO Spółka Akcyjna, Plac Kaczyńskic 5, 40-098 Katowice, REGON: 341549874, NIP: 9532642583, KRS: 0000528462, w tym zapisywanych w plikach cookies przez GRUPA KAPITAŁOWA PARKMAR INKASSO Spółka Akcyjna, Plac Kaczyńskic 5, 40-098 Katowice, REGON: 341549874, NIP: 9532642583, KRS: 0000528462, i Zaufanych Partnerów zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz.U. 2018 poz. 1000). Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.

Prezentujemy Państwu ofertę Grupy Kapitałowej Parkmar Inkasso S.A., która powstała w 2014 roku, wychodząc naprzeciw potrzebom rynku
finansowego z usługami pożyczkowymi. Założeniem Grupy Kapitałowej Parkmar Inkasso S.A. nie jest rywalizacja z sektorem bankowym, przeciwnie wręcz
współpraca z nim. Przedsiębiorstwo ma na celu pomoc osobom, które nie mogą uzyskać kredytu w banku, chcemy być swoistego rodzaju alternatywa
dla osób bez zdolności bankowej. Pożyczane przez nas pieniądze pochodzą z wypracowanego kapitału przedsiębiorcy, który wywodzi się z Bydgoszczy.
Proponujemy proste pożyczki na prostych zasadach bez zbędnych formalności. Celem Grupy Kapitałowej Parkmar Inkasso S.A. jest utrzymanie marki
przedsiębiorstwa na wysokim poziomie, a co za tym idzie zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów i managerów.

NA JAKI OKRES?

Pożyczka udzielana jest na okres trzydziestu dwóch dni.

JAKIE WARUNKI?

Warunki jakie musi spełnić
pożyczkobiorca są bardzo proste
i łatwo je spełnić:

• stałe zameldowanie w Polsce
• dochód z tytułu umowy o prace, umowy
zlecenia, umowy o dzieło, działalności gospodarczej, wynajmu, prowadzenia
gospodarstwa, renty lub emerytury;
• w przypadku braku udokumentowanego
dochodu zabezpieczeniem pożyczki mogą być
rzeczy ruchome.

KIM JESTEŚMY?

Jako Grupa Kapitałowa Parkmar Inkasso S.A działamy
na rynku finansowym od wielu lat. Posiadamy ofertę
dla każdego. Poznaliśmy potrzeby naszych Klientów,
dlatego jesteśmy alternatywa dla osób bez zdolności
kredytowej.

JAK DZIAŁAMY?

W prosty i niewymagający zbędnych formalności
sposób można u nas uzyskać pozabankowa
pożyczkę. Pożyczek udzielamy w biurach lub
w miejscu zamieszkania Klienta.

DLA KOGO?

Wnioskowaną kwotę otrzyma
praktycznie każda osoba, nawet
posiadająca zajęcia komornicze.